Zarządzanie

  • Spółka Autograf S.C. została założona przez Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości. To profesjonaliści oferujący zarządzanie nieruchomościami i administrację budynków ze szczególnym naciskiem na zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność wspólnot mieszkaniowych oraz osób prywatnych. Sprawujemy również najtrudniejszy zarząd jakim jest zarząd przymusowy (sądowy) z powołania Sądu.  Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat nawiązaliśmy rozległe kontakty na rynku nieruchomości, co sprawiło, że naszymi partnerami i firmami współpracującymi są wyłącznie sprawdzone podmioty – wykonawcy, firmy budowlane o sprawdzonej renomie z zachowaniem zasad konkurencji cenowej i wysokiego poziomu usług za rozsądne wynagrodzenie.

    Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w działach administracyjnych i finansowych. Mogą pochwalić się gruntowną wiedzą w poszczególnych gałęziach naszej działalności. Rozumieją i dbają we właściwy sposób o potrzeby naszych Klientów.  Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadrze zapewnimy Państwu poczucie bezpieczeństwa przejmując odpowiedzialność za powierzone nam obiekty. Wszystkie prace nadzorujemy osobiście, biorąc pod uwagę wszelkie istotne uwagi mieszkańców.

    W działalności swojej kierujemy się przede wszystkim troską o nieruchomość oraz o minimalizowanie kosztów eksploatacyjnych na zarządzanych budynkach. Administracja nieruchomościami wymaga wiedzy, doświadczenia i pełnego zaangażowania. Zachęcamy Państwa do powierzenia tej roli profesjonalnemu zarządcy nieruchomości jakim jest firma Autograf S.C.